De Bourgondiërs - Aflevering 1Blijf verwonderd!

19 September 1356 , De Slag Van Poitiers. De Franse koning Jan De Goede moet zich overgeven aan The Black Prince. Tot de laatste ogenbikken vocht zijn jongste zoon, de 14 jarige Filips de Stoute, aan zijn zijde.
De Bourgondische wijnen mogen rijkelijk vloeien. Maar wie was die Filips De Stoute? Zijn naam dankt hij aan de heldenmoed die hij tentoonspreidde tijdens de slag van Poitiers in 1356. We zitten volop in de 100-jarige Oorlog. Maar het zijn niet alleen de Engelsen die het leven moeilijk maken, ook de pest raast over Europa en dunt de Franse adel uit.
De Bourgondiërs - Aflevering 1, op zondag 10 februari van 18 tot 20 uur op Klara, klara.be, de Klara-app én als podcast.
Podcast
U kan de podcastversie van 'De Bourgondiërs' vinden via Apple Podcasts, iTunes, Google Podcasts, Spotify, Soundcloud en uiteraard ook via RSS. En u kan deze aflevering ook hieronder via de audiospeler downloaden.