Ga naar hoofdinhoud

Luister Live

Programma's

Select

Podcasts

Doe mee

Playlist

Updates

blijf verwonderd!

jazz

klassieke muziek

kunst & cultuur

Iedereen Klassiek 2022

Chocolaterie Dumon wint de Iedereen Klassiek Boetiek Trofee 2019

blijf verwonderd!

za 26 okt. - 9:15

Ook de Brugse handelaars doken dit jaar opnieuw met plezier in het klassieke bad van 'Iedereen Klassiek'. Twaalf onder hen maten hun zaak een zwierig, verrassend en stijlvol klassiek jasje aan. De stemmen van de professionele jury en de publieksjury zijn geteld en leverden een duidelijke winnaar op.
Chocolaterie Dumon wint de Iedereen Klassiek Boetiek Trofee 2019

En het is Chocolaterie Dumon (Simon Stevinplein 11, Brugge) die de Iedereen Klassiek Boetiek Trofee 2019 binnenrijfde. Ook een van de publieksstemmers valt in de prijzen en wint een cadeaubon ter waarde van 100€, te besteden in één van de deelnemende handelszaken.

Als jury hebben we gelet op creativiteit, aantrekkelijkheid en de link met klassieke muziek. Op al deze punten heeft Chocolaterie Dumon een heel hoge score behaald. De vele details in combinatie met de raamschildering maken het tot een plaatje.

— Uit het juryrapport Iedereen Klassiek Boetiek 2019

Meer zoals dit...

Blijf op de hoogte

Wil je wekelijks het beste uit de wereld van kunst en cultuur, klassieke, jazz- en wereldmuziek? Schrijf je in op onze nieuwsbrief!

Volg ons op
Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Jobs

Privacy

Gebruiksvoorwaarden

Heb je een vraag?

Contact

Wedstrijdreglement

Logo UitInVlaanderenLogo Cim Internet