Happy Hour
Happy Hour op vrijdag 6 oktober
kunst & cultuur
vr 6 okt. - 3:00

De Roemeense kunstenares Geta Bratescu wordt op haar 91ste ontdekt door de internationale kunstwereld. Na de Biënnale van Venetië en Documenta 14 loopt er nu een overzichtstentoonstelling in MSK Gent.
In Wiels loopt dan weer een overzicht van de Amerikaanse beeldhouwster Rita McBride.
Mette Edvardsen brengt in het Kaaitheater een performance waarin taal en stem de bovenhand nemen. 'We to be' is tegelijk een live radio-uitzending, en de voorstelling is ook toegankelijk voor blinden en slechtzienden. Programmator Katleen Van Langendonck geeft een woordje uitleg.
Dounia Mahammed studeerde drama aan KASK in Gent en maakte indruk met haar afstudeervoorstelling 'Salut Copain'. Nu tourt ze met een nieuwe voorstelling, 'waterwaswasser', waarvoor ze zich onder meer liet inspireren door zenboeddhisme en theerituelen. De voorstelling is te zien op het X-Tract festival in Kaap.
Johan de Boose is curator van het literaire festival Het Betere Boek, dat dit jaar helemaal in het teken staat van Rusland.
Koen Van Synghel trekt naar een lagere school in Lebbeke, een ontwerp van Compagnie O Architects.