Ga naar hoofdinhoud

Luister Live

Programma's

Select

Podcasts

Doe mee

Playlist

Updates

blijf verwonderd!

jazz

klassieke muziek

kunst & cultuur

Afbeelding van het programma: Berg en Dal

Berg en Dal

Herbeluister: Pat Donnez praat met singer-songwriter Selah Sue

blijf verwonderd!

ma 30 aug. - 4:00

"Ergens ben ik heel zelfzeker in mijn onzekerheid."
Pat Donnez en Selah Sue

Selah Sue zingt al van toen ze – naar eigen zeggen – de baard in de keel kreeg. En ze is dat, overigens met succes, blijven doen. Nu al enkele albums en een collectie mooie songs lang. Maar Selah Sue is ook Sanne Putseys, de vrouw achter de artieste. Die er geen geheim van maakt dat ze al van jongsaf struggelt met depressies. Ze is niet voor niets meter van Te Gék, een organisatie die pleit voor een humane geestelijke gezondheid.

Berg en Dal met Selah Sue op 5 september van 10 tot 11 uur op Klara, klara.be en de Klara-app.
Nadien is de uitzending nog 4 weken lang te herbeluisteren via de site en de Klara-app.
En Berg en Dal kan ook gedownload worden als podcast. Zo kan u een uitzending steeds bewaren voor later.

De Podcasts van Berg en Dal kan u vinden via Apple Podcasts, iTunes, Google Podcasts, Spotify, de Klara-app en via RSS in zo ongeveer alle andere toepassingen. De voorbije seizoenen zijn op die manier nog helemaal beschikbaar.

U kan deze aflevering ook via de audiospeler hieronder beluisteren of downloaden via een druk op de 'klik hier'-tekst onderaan de audiospeler.

 

Meer zoals dit...

Blijf op de hoogte

Wil je wekelijks het beste uit de wereld van kunst en cultuur, klassieke, jazz- en wereldmuziek? Schrijf je in op onze nieuwsbrief!

Volg ons op
Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Jobs

Privacy

Gebruiksvoorwaarden

Heb je een vraag?

Contact

Wedstrijdreglement

Logo UitInVlaanderenLogo Cim Internet