Ga naar hoofdinhoud

Luister Live

Programma's

Select

Podcasts

Doe mee

Playlist

Updates

blijf verwonderd!

jazz

klassieke muziek

kunst & cultuur

Afbeelding van het programma: Berg en Dal

Berg en Dal

Herbeluister: Pat Donnez praat met sociologe en activiste Samira Azabar

blijf verwonderd!

ma 8 nov. - 2:19

"Een contextuele lezing van de Koran is voor mij heel belangrijk. Voor elk vrouwonvriendelijk aspect zijn er tien tegenverhalen die je kan opwerpen."
Pat Donnez en Samira Azabar

Ze komt uit een – naar eigen zeggen – warm nest van tien kinderen. Als één van de weinige gekleurde kinderen studeerde ze Latijn in een katholieke school. De buitenwereld leek soms een andere planeet. Misschien prikkelt dat wel om sociologe te worden? Samira Azabar doet onderzoek aan de UAntwerpen en ze is – naar eigen zeggen - activiste en feministe voor Boeh, Baas over Eigen hoofd.

Berg en Dal met Samira Azabar op 14 november van 10 tot 11 uur op Klara, klara.be en de Klara-app.
Nadien is de uitzending nog 4 weken lang te herbeluisteren via de site en de Klara-app.
En Berg en Dal kan ook gedownload worden als podcast. Zo kan u een uitzending steeds bewaren voor later.

De Podcasts van Berg en Dal kan u vinden via Apple Podcasts, iTunes, Google Podcasts, Spotify, de Klara-app en via RSS in zo ongeveer alle andere toepassingen. De voorbije seizoenen zijn op die manier nog helemaal beschikbaar.

U kan deze aflevering ook via de audiospeler hieronder beluisteren of downloaden via een druk op de 'klik hier'-tekst onderaan de audiospeler.

Meer zoals dit...

Blijf op de hoogte

Wil je wekelijks het beste uit de wereld van kunst en cultuur, klassieke, jazz- en wereldmuziek? Schrijf je in op onze nieuwsbrief!

Volg ons op
Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Jobs

Privacy

Gebruiksvoorwaarden

Heb je een vraag?

Contact

Wedstrijdreglement

Logo UitInVlaanderenLogo Cim Internet