Ga naar hoofdinhoud

Luister Live

Programma's

Select

Podcasts

Doe mee

Playlist

Updates

blijf verwonderd!

jazz

klassieke muziek

kunst & cultuur

Petrodollars en oliekartels.

blijf verwonderd!

vr 26 feb. - 3:32

Werner Trio in debat met Rudy Swennen (KULeuven) en Thijs Van de Graaf (UGent).

Driewerf hoera voor de lage olieprijs? Mm. De huidige olieprijs is oorzaak en tegelijk gevolg van geopolitieke strijd –zelfs de coalitievorming in de oorlog om Syrië is erdoor getekend. Hij vormt een bedreiging voor de klimaatakkoorden en de duurzame economie die erbij hoort. En voor uw pensioen. Voor je het weet, ten andere, is olie weer peperduur.

Werner Trio probeert op zaterdag 27 februari zicht te krijgen op een niet zo vrije markt van petrodollars en oliekartels en op het fenomeen van piekolie, schaliegas en alternatieven als geothermie. Met chemisch geoloog en petrograaf Rudy Swennen (KULeuven) en energiepolitoloog Thijs Van de Graaf (UGent).

Meer zoals dit...

Blijf op de hoogte

Wil je wekelijks het beste uit de wereld van kunst en cultuur, klassieke, jazz- en wereldmuziek? Schrijf je in op onze nieuwsbrief!

Volg ons op
Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Jobs

Privacy

Gebruiksvoorwaarden

Heb je een vraag?

Contact

Wedstrijdreglement

Logo UitInVlaanderenLogo Cim Internet