Ga naar hoofdinhoud

Luister Live

Programma's

Select

Podcasts

Doe mee

Playlist

Updates

blijf verwonderd!

jazz

klassieke muziek

kunst & cultuur

Home

Luister

Klara Select

Music matters

Muziek van the beach boys herwerkt naar zeven symfonieen

Muziek van The Beach Boys herwerkt naar zeven symfonieën

Door Music Matters

Bannerafbeelding voor fragment

1 jaar geleden

8 min

Op donderdag 2 juni vindt in de Antwerpse Stadsschouwburg de wereldpremière plaats van 'The Seven Symphonies: a classical tribute to Beach Boys music'. Dit nieuwe werk van Roeland Jacobs en Rob van Weelde op basis van muziek van The Beach Boys wordt live uitgevoerd door het Antwerp Philharmonic Orchestra onder leiding van Alexandra Arrieche. 

Vier jaar lang werkten Roeland Jacobs en Rob van Weelde aan dit project. Maar liefst 33 songs van The Beach Boys werden geselecteerd. Roeland Jacobs (musicus & arrangeur) en Rob van Weelde (medeoprichter van de WedgeView Studios) zagen er het klassieke potentieel in, en herwerkten de muziek naar 7 symfonieën.

'The Seven Symphonies: a classical tribute to Beach Boys music' verscheen eerder ook op cd en op lp.

Lees meer op www.the7symphonies.com.

Gerelateerde artikelen

Gerelateerde programma's

Blijf op de hoogte

Wil je wekelijks het beste uit de wereld van kunst en cultuur, klassieke, jazz- en wereldmuziek? Schrijf je in op onze nieuwsbrief!

Volg ons op
Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Jobs

Privacy

Gebruiksvoorwaarden

Heb je een vraag?

Contact

Wedstrijdreglement

Logo UitInVlaanderenLogo Cim Internet