Music Matters op 14 januari met Griet De Geyter en Albert EdelmanBlijf verwonderd!

Griet De Geyter samen met Nicolas Callot en Bart Rodyns
Sopraan Griet De Geyter concerteert veelvuldig in Nederland, Duitsland en België waar ze een welgekomen stem in het barokrepertoire is. Voor Iedereen Klassiek 2019 lag de muziekkeuze even anders: naar aanleiding van de 200ste geboortedag van Clara Wieck (Schumann) bracht ze samen met het duo Bart Rodyns en Nicolas Callot op harmonium en piano een recital met muziek van Brahms, Robert Schumann en natuurlijk Clara Schumann.
Het concert op 26 oktober (2019) in de Kamermuziekzaal van Concertgebouw Brugge werd integraal live opgenomen en digitaal gereleaset bij Warner Classics. Klik hier, kies een digitaal muziekplatform en geniet!
Beluister het interview met Griet De Geyter hieronder.
Bach Academie Brugge blaast dit jaar 10 kaarsjes uit. Voor de tiende maal op rij wijdt Concertgebouw Brugge een hele reeks concerten aan een van de meest begeesterende families uit de muziekgeschiedenis.
Albert Edelman is artistiek coördinator voor oude muziek in Concertgebouw Brugge. Sinds april is hij benoemd tot voorzitter van REMA - EEMN, het Europese netwerk van oude-muziekpodia. Hij vertelt ons graag zijn drie tips uit het programma.
Beluister de tips van Albert Edelman hieronder.