NTGent zet Milo Raus moordreconstructie onlineBlijf verwonderd!

La Reprise. Histoire(s) du Théâtre I
Op een nacht in april 2012 raakt Ihsane Jarfi in gesprek met vier jonge mannen op de hoek van een straat voor een homoclub in Luik. Twee weken later wordt hij dood aangetroffen aan de rand van een bos. Hij werd urenlang gemarteld en met geweld vermoord. De misdaad schudt de hele stad door elkaar. Milo Rau reconstrueerde in 'La Reprise. Histoire(s) du Théâtre I' deze moord op het toneel.
Het toneelstuk ging op het Kunstenfestivaldesarts 2018 in première, en reisde sindsdien de wereld rond. Op vraag van de acteurs komt op 22 april deze voorstelling ook naar uw woonkomer. Het is dan precies acht jaar geleden dat deze moord werd gepleegd.
'La Reprise. Histoire(s) du Théâtre I is vanaf woensdag 22 april 12:00u precies 24 uur lang gratis te zien via NTGent on tape. Alle informatie over de voorstelling vindt u hier.