Ga naar de inhoudLuister live op radioplus
Dagoverzicht

Dagoverzicht: Playlist

24 maart 2019

Goldberg (00:00 - 07:00)

Een nacht vol klassiek.

  • 00:06Frédéric Chopin/arr.Eugène YsaÿeBallade nr.1 in g op.230:11:46Duo AginekoEtcetera 1536
  • 00:17Adriaan WillaertPasse la nave mia0:05:25Singer PurOehms 814
  • 00:23Henry VieuxtempsConcerto nr.2 in b voor cello en orkest op.500:21:46Alban Gerhardt (cello) De Filharmonie o.l.v. Josep Caballé-DomenechHyperion 67790
  • 00:45Gerald FinziEclogue in F voor piano en strijkers op.100:09:43Martin Jones (piano) English String Orchestra o.l.v. William BoughtonNimbus Records 5366
  • 00:55Wolfgang Amadeus MozartSerenade in D KV320 Posthoornserenade: 3.Andante grazioso0:06:37Kölner Akademie o.l.v. Michael Alexander WillensBIS 2244
  • 01:02Antonio VivaldiPianti, sospire e dimandar mercede RV6760:10:19Sara Mingardo (alt) Concerto Italiano o.l.v. Rinaldo AlessandriniNaïve
  • 01:12Vincenzo Capirola/Hayne van Ghiseghem/Alexander AgricolaAlez regret0:09:40Wim Maeseele (luit) Capilla FlamencaEufoda 1369
  • 01:22Franz SchubertSonate nr.15 in C voor piano D840 Reliquie0:25:23Paul Lewis (piano)Harmonia mundi 902116
  • 01:47Robert de ViséeSuite in D: Sarabande0:04:20Sofie Vanden Eynde (theorbe)Paraty 814129
  • 01:52Antonin DvorakVier romantische stukken voor viool en piano op.750:13:18Anthony Marwood (viool) Susan Tomes (piano)Hyperion 66934
  • 02:02Henri Joseph TobiZes trio's voor klarinet, viool en b.c. op.1: nr.40:08:53Vlad Weverbergh (klarinet) Katalin Hrivnak (viool) Edouard Catalan (cello) Luc Vanvaerenbergh (pianoforte) Terra NovaVlad records VR-009
  • 02:11Emilie MayerNotturno in d op.480:06:22Anna Katharina Schreiber (viool) Jutta Ernst (piano)CPO 555 029-2
  • 02:17Ludwig van BeethovenPianotrio nr.5 in D op.70 nr.1 Geister0:30:08Beaux Arts TrioPhilips 412891-2
  • 02:47Joseph Martin KrausSymfonie in c: 1.Larghetto-Allegro0:09:43Swedish Chamber Orchestra o.l.v. Petter SundkvistNaxos 8.553734
  • 02:57Joseph JongenTrois études de concert op.65: nr.1 Assez vif et léger0:06:30Hans Ryckelynck (piano)Phaedra 92027
  • 03:04Wolfgang Amadeus MozartConcerto in Es voor 2 piano's en orkest KV365: 1.Allegro0:09:47Jos van Immerseel (pianoforte) Yoko Kaneko (pianoforte) Anima Eterna BruggeZig-Zag 060201
  • 03:13Josquin DesprezStabat Mater dolorosa0:07:54La Chapelle Royale o.l.v. Philippe HerrewegheHarmonia mundi 901243
  • 03:21Franz SchubertSymfonie nr.2 in Bes D1250:34:09Staatskapelle Dresden o.l.v. Sir Colin DavisRCA 09026-68545-2
  • 03:56Johannes Brahms3 Intermezzi op.1170:14:45Leif Ove Andsnes (piano)Emi 556583-2
  • 04:10Johann Georg PisendelConcerto in D voor viool, orkest en b.c.0:12:41Gottfried von der Goltz (viool) Freiburger Barockorchesterdeutsche harmonia mundi 77339-2
  • 04:23Sergej RachmaninovSuite nr.2 voor 2 piano's op.170:22:21Martha Argerich (piano) Gabriela Montero (piano)EMI Classics 50999-2076342-2
  • 04:46Antonio VivaldiNisi Dominus voor alt, strijkers en b.c. RV6080:19:48Damien Guillon (contratenor) Le Banquet CelesteGlossa GCD-923701
  • 05:05Charles Gounod/arr.Franz LisztParafrase op de wals uit de opera Faust0:09:25Louis Lortie (piano)Chandos 10793
  • 05:15Johann Friedrich FaschConcerto in D voor 2 fluiten, strijkers en b.c.0:12:29Il GardellinoAccent 24252
  • 05:28Elisabeth-Claude Jacquet de la GuerreSonate in d0:14:58Alice Pierot (viool) Les Voix HumainesAlpha 006
  • 05:43Wolfgang Amadeus MozartConcerto nr.27 in Bes voor piano en orkest KV595: 3.Allegro0:08:35Julien Libeer (piano) Les Métamorphoses o.l.v. Raphaël FeyeEvil Penguin Records EPRC 0029
  • 05:51Carl Philipp Emanuel BachSymfonie in D Wq183 nr.10:10:11Akademie für Alte Musik Berlin o.l.v. Georg KallweitHarmonia mundi 902132
  • 06:02Franz SchubertPianokwintet in A D667 Forellenkwintet: 1.Allegro vivace0:13:32Graham Mitchell (contrabas) Paul Lewis (piano) Leopold StrijktrioHyperion 67527
  • 06:15Reynaldo HahnChansons grises: Tous deux - L'heure exquise0:04:19Carolyn Sampson (sopraan) Joseph Middleton (piano)BIS 2233
  • 06:20Johann Sebastian Bach/arr.Raphaëlla SmitsPartita in a voor fluit solo BWV1013: 2.Corrente (arr.)0:03:52Raphaella Smits (8-snarige gitaar)Accent 24206
  • 06:24Benedetto Marcello/arr.Alison BalsomConcerto in c voor hobo, strijkers en b.c. (arr.)0:10:30Alison Balsom (trompet) Scottish Ensemble o.l.v. Jonathan MortonWarner classics 50999 019162 2
  • 06:34Christoph GraupnerConcerto in C voor 2 chalumeaus, strijkers en b.c.: 1.Vivace0:04:12Ernst Schlader (chalumeau) Markus Springer (chalumeau) Ars Antiqua Austria o.l.v. Gunar LetzborChallenge classics 72539
  • 06:38Ralph Vaughan Williams / arr. David BussickFive pieces: Slow Air0:03:14Astria Hobo TrioKLIK 1401
  • 06:42Georg Philipp TelemannSuite in g La Musette TWV55:g1: 1.Ouverture0:04:58B'RockEtcetera 4027
  • 06:47Giuseppe VerdiDon Carlos: Ma lascu ci vedremo0:04:20Angela Gheorghiu (sopraan) Roberto Alagna (tenor) Berliner Philharmoniker o.l.v. Claudio AbbadoWarner classics 0190295899479
  • 06:51Johann PachelbelPartita in G0:09:20Gli Incogniti o.l.v. Amandine BeyerHarmonia Mundi 902238

Espresso (07:00 - 10:00)

Espresso, uw ochtendradio met pit! In de videoreeks 'Dagelijkse kunst' heet B-girl, dj en comédienne Soe Nsuki je welkom in haar hoogstpersoonlijke leefwereld. Waarmee omringt ze zich thuis? Wat intrigeert, inspireert of maakt haar simpelweg gelukkig? Bekijk de hele video op dagelijksekunst.be. Precies één jaar geleden ging de hond van een broer en zus dood. En dus vieren ze feest. De taart is net aangesneden, de limonade uitgeschonken wanneer de bel gaat. Daar is het bezoek, genaamd De Dood. En dat blijkt heel gezellig. Dit is de korte samenvatting van 'Doe de groeten aan de ganzen', de nieuwe kindervoorstelling van Freek Vielen.

  • 07:03Maurice RavelMa mère l'Oye: 3.Laideronnette, impératrice des pagodes0:03:53Anima Eterna Brugge o.l.v. Jos van ImmerseelZig Zag 343
  • 07:07Astor PiazzollaVier Seizoenen van Buenos Aires: Lente0:04:25Kugoni TrioEtcetera 1546
  • 07:12Wolfgang Amadeus MozartStrijkkwartet nr.15 in d KV421: 2.Andante0:06:28Chiaroscuro QuartetAparté AP-092
  • 07:19Zdenek FibichSonate in Bes voor piano vierhandig op.28: 3.Allegretto vivo0:04:26Piano Duo Danhel-KolbGenuin GEN-12237
  • 07:24Bernhard Henrik CrusellConcerto nr.3 in Bes voor klarinet en orkest op.11: 2. Andante moderato0:05:57Eric Hoeprich (klarinet) Kölner Akademie o.l.v. Michael Alexander WillensArs 38 016
  • 07:31Antonio VivaldiConcerto in D voor mandoline, strijkers en b.c. RV930:10:14Julien Martineau (mandoline) Concerto Italiano o.l.v. Rinaldo AlessandriniNaïve V 5455
  • 07:41Domenico ScarlattiSonate in C K3840:04:29Christian Zacharias (piano)MDG 121487
  • 07:46Jean SibeliusHumoresken voor viool en strijkers op.89: nr.3 Alla gavotta in g0:04:01Ilya Gringolts (viool) Gothenburg Symphony Orchestra o.l.v. Neeme JärviDG 474814-2
  • 07:51Robert SchumannDrei Gesänge op.83: 2.Die Blume der Ergebung0:02:46Christian Gerhaher (bariton) Gerold Huber (piano)Sony Classical 19075889192
  • 07:54Muzio ClementiSymfonie nr.4 in D WoO35: 3.Minuetto0:05:47Mozarteumorkest Salzburg o.l.v. Ivor BoltonSony Classical 88985305392
  • 08:07Ludwig van BeethovenStrijkkwartet in Bes op.18 nr.6: 5.Allegretto quasi allegro0:04:21Artemis QuartetVirgin 50999 694584 0 8
  • 08:13Michel Bisceglia, Didier FrançoisWhispered wishes (WW rework)0:05:54Romina Lischka (zang) Didier François (viola damore a chiavi) Michel Bisceglia (piano) Trilok Gurtu (tabla/udu/percussie) Jean-Philippe Viret (contrabas) Marc Léhan (drums) Romina Lischka (basgamba/discantgamba) Philippe Malfeyt (aartsluit)Prova Records
  • 08:19Joseph HaydnSymfonie nr.65 in A: 2.Andante0:05:21Kammerorchester Basel o.l.v. Giovanni AntoniniAlpha 680
  • 08:25Franz DanziKwintet in d voor piano en blazers op.41: 3.Allegretto0:05:28Love Derwinger (piano) Philharmonisches Bläserquintett BerlinBIS 1581/82
  • 08:31Franz SchubertSonate in B voor piano D575: 4.Allegro giusto0:05:21Paul Lewis (piano)Harmonia Mundi HMM-902324
  • 08:37Johann Sebastian BachMis in b BWV232 Hohe Messe: Qui sedes0:04:20Anke Vondung (alt) Freiburger Barockorchester o.l.v. Hans-Christoph RademannCarus 31.232
  • 08:42Marin MaraisChaconne0:04:04Hille Perl (gamba) Lee Santana (theorbe)DHM 88697071622
  • 08:46Julius RöntgenZes Oud-Nederlandsche dansen op.460:09:18NDR Radiophilharmonie Hannover o.l.v. David PorcelijnCPO 777 255-2
  • 08:56Ralph Vaughan WilliamsFantasia on Greensleeves0:04:33James Ehnes (viool) Eduard Laurel (piano)Onyx 4038
  • 09:07Gustav HolstThe Planets op.32: 3.Mercury, the Winged Messenger0:03:59Hallé o.l.v. Sir Mark ElderHyperion 67270
  • 09:11Frédéric ChopinBallade nr.3 in As op.470:07:30Leif Ove Andsnes (piano)Sony Classical 19075822932
  • 09:19August de BoeckEglogue voor althobo en piano0:04:00Bram Nolf (althobo) Hans Ryckelynck (piano)Phaedra 92092
  • 09:28Joseph CanteloubeChants d'Auvergne: VI Lo fiolairé/La fileuse0:02:49Claire Lefilliatre (sopraan) Oxalys EnsembleVRT opname
  • 09:31Joseph CanteloubeChants d'Auvergne: VII Lou boussu/Le bossu0:02:41Claire Lefilliatre (sopraan) Oxalys EnsembleVRT opname
  • 09:34Charles Villiers StanfordSonate in F voor klarinet en piano op.129: 3.Allegretto grazioso0:05:31Michael Collins (klarinet) Michael McHale (piano)Chandos 10704
  • 09:40Wolfgang Amadeus MozartSymfonie nr.25 in g KV183: 2.Andante-3.Menuetto0:09:03Koninklijk Concertgebouworkest Amsterdam o.l.v. Nikolaus HarnoncourtTeldec 842935
  • 09:49Gene ScheerLean Away0:04:38Joyce DiDonato (mezzosopraan) Craig Terry (piano)Erato 019029553487
  • 09:54Claude DebussyDanse (Tarantelle styrienne)0:05:25De Filharmonie o.l.v. Daniele CallegariTalent 2929 95

Berg en Dal (10:00 - 11:00)

Pat Donnez gaat met zijn gast een zeer persoonlijke ‘tour de force’ aan. Te vertrekken vanop een berg, of vanuit een dal.

  • 10:04Francis PoulencSonate voor cello & piano FP 154:III. Ballabile0:03:36Anastasia Feruleva & Frank van de LaarGutman rec 182
  • 10:08Yves MontandLes Feuilles Mortes0:03:22Jacques Prévert, Joseph KosmaLe chant du monde 574 2081
  • 10:12Sarah Vaughan & Count Basie OrchestraStardust0:03:19Hoagy Carmichael, Mitchell ParishEmarcy 824 057-2
  • 10:16Air Lyndhurst OrchestraOutmanoevered0:05:27Max RichterDeutsche Grammophon 483 6039
  • 10:21Nieuws0:00:20

Walden (11:00 - 14:00)

Slow radio op de traagste dag van de week, geïnspireerd op het legendarische boek van stiltezoeker Henry Thoreau (1854). Een oase van rust en schoonheid in woord en muziek van de middeleeuwen tot nu.

  • 11:03Frédéric Chopin2 Walsen op.69: Nr.2 in b0:04:03Tatiana Shebanova (piano)NIFC 005
  • 11:07Elina Duni (zang/piano)Vishnja0:04:07Trad. KosovoECM
  • 11:12François Couturier/Johann Sebastian BachVoyage0:05:22Anja Lechner (cello) François Couturier (piano)ECM NEW Series ECM 4810992
  • 11:18Max RichterPath 5 (delta)0:11:10Grace Davidson (sopraan) Max Richter (orgel)Deutsche Grammophon 0289 479 5259 6
  • 11:29Wolfgang Amadeus MozartVesperae solennes de confessore KV339: 5.Laudate Dominum0:04:38Cornelia Samuelis (sopraan) Kölner Kammerchor; Collegium Cartusianum o.l.v. Peter NeumannEMI 5099991928320
  • 11:34Franz Schubert4 Impromptu's op.142 D935: nr.3 in Bes0:11:12Paul Lewis (piano)harmonia mundi 902136.37
  • 11:45Franz BerwaldGrand Septet in Bes: 2.Poco adagio0:09:01Gaudier EnsembleHyperion 66834
  • 11:54Keith JarretPaint My Heart Red0:07:19Koen Claeys (gitaar)Koen Claeys KC2017
  • 12:07Benedicte Maurseth, Berit Opheim, Rolf Lislevand, Hakon Morch SteneTidekverv I (Timeturning I)0:02:13Hakon Morch Stene (vibrafoon/percussie) Benedicte Maurseth (/viool) Rolf Lislevand (gitaar/basgitaar)Heilo HCD7329
  • 12:10Juan del EncinaLos sospiros no sosiegan0:07:13Begona Olavide (zang) MudejarJubal 1
  • 12:17Anoniem/arr.Quito GatoXacaras0:03:40Ensemble Mare Nostrum o.l.v. Andrea De CarloAlpha 533
  • 12:22Antonio VivaldiDe Vier Seizoenen: Concerto in E RV269 De Lente0:09:42Stefano Montanari (viool) Accademia Bizantina o.l.v. Ottavio DantoneArts 47564-2
  • 12:32George Frideric HandelThe Triumph of Time and Truth HWV 71: Guardian angels, oh, protect me0:06:42Simone Kermes (sopraan) Amici VenezianiSony Classical 19075861772
  • 12:39Johann Sebastian BachFranse suite nr.6 in E BWV8170:14:58Murray Perahia (piano)Deutsche Grammophon 479 6565
  • 12:54Luigi BoccheriniPianokwartet nr.4 in A: 2.Minuetto con moto0:05:33La Real CamaraGlossa 920312
  • 13:07Ottorino RespighiBotticelli-Triptiek: 1.La Primavera0:05:19Orpheus Chamber OrchestraDG 437533-2
  • 13:13Alexander von ZemlinskyFrühlingsglaube voor koor en orkest0:04:27Gürzenich-Orchester Köln; Mülheimer Kantorei o.l.v. James ConlonEMI 556783-2
  • 13:18Stephen GossThe Chinese Garden: Jasmine Flower0:04:00Xuefei Yang (gitaar)EMI 2063222
  • 13:22John IrelandWe'll to the Woods No More: Spring Will not Wait (voor piano)0:05:02Mark Bebbington (piano)Somm 0115
  • 13:27Gjermund LarsenSolbonn (voor hardanger en koor) /Sun Prayer0:03:48Berit Opheim (zang) Gjermund Larsen (viool/hardangerfele) Norwegian Soloists Choir o.l.v. Grete PedersenBIS 1871
  • 13:32Sergej RachmaninovConcerto nr.2 in c voor piano en orkest op.18: 2.Adagio sostenuto0:11:46Daniil Trifonov (piano) Philadelphia Orchestra o.l.v. Yannick Nézet-SéguinDeutsche Grammophon 00289 483 5335
  • 13:44Franz SchubertDer Hirt auf dem Felsen D9650:11:03Sandrine Piau (sopraan) Antoine Tamestit (altviool) Markus Hadulla (piano)Naïve 5219
  • 13:55Johannes BrahmsKlarinettrio in a op.114: 3.Andantino grazioso0:04:33Richard Hosford (klarinet) Richard Lester (cello) Susan Tomes (piano)Hyperion 67251-2

Iedereen Klassiek (14:00 - 18:00)

Forel bij Franz Schubert, Oekraïense volksliederen bij Peter Tsjaikovski en violen bij Philip Glass en W.A. Mozart. Laat u verwennen met de beste muziek op zondagmiddag tijdens Iedereen Klassiek!

  • 14:03Ludwig van BeethovenSymfonie nr.5 in c op.67: 1.Allegro con brio0:07:19Simon Bolivar Youth Orchestra of Venezuela o.l.v. Gustavo DudamelDG 477 6228
  • 14:11Léo DelibesLakmé: Bloemenduet0:05:34Sabine Devieilhe (sopraan) Marianne Crebassa (mezzosopraan) Les Siècles o.l.v. François-Xavier RothErato 0190295767723
  • 14:17Philip GlassConcerto voor viool en orkest0:24:41Gidon Kremer (viool) Wiener Philharmoniker o.l.v. Christoph von DohnanyiDG 445 185-2
  • 14:42Arvo PärtTrivium0:06:00Vanessa Wagner (piano)La dolce volta LDV46
  • 14:49Gustav MahlerSymfonie nr.3 in d: 5.Lustig im Tempo und keck im Ausdruck. Es sungen drei Engel0:04:18Bernarda Fink (mezzosopraan) Koninklijk Concertgebouworkest Amsterdam; Groot Omroepkoor; Jongens van het Sacramentskoor Breda o.l.v. Mariss JansonsRCO Live 10004
  • 14:53Franz SchubertPianokwintet in A D667 Forellenkwintet: 1.Allegro vivace0:12:22Lorenzo Gatto (viool) Diederik Suys (altviool) Sébastien Walnier (cello) Bruno Suys (contrabas) Pascal Mantin (piano)UT3 Records 013
  • 15:06Benjamin BrittenA Hymn to the Virgin0:03:22RIAS-Kammerchor o.l.v. Justin DoyleHarmonia Mundi HMM-902285
  • 15:10Robert SchumannFantasiestücke op.730:09:59Gautier Capuçon (cello) Martha Argerich (piano) o.l.v. Bernard HaitinkWarner Classics 0190295634216
  • 15:20Wolfgang Amadeus MozartConcerto nr.3 in G voor viool en orkest KV2160:21:56Isabelle Faust (viool) Il Giardino Armonico o.l.v. Giovanni AntoniniHarmonia Mundi 902230.31
  • 15:43Maurice RavelLe Tombeau de Couperin: 5.Menuet (arr.)0:05:50Philippe Thuriot (accordeon)Warner Classics 5054197012549
  • 15:49Antonin DvorakStrijkkwintet in Es op.97: 3.Larghetto0:09:46Pavel Nikl (altviool) Pavel Haas QuartetSupraphon SU 4195-2
  • 16:03Manuel InfanteDanzas Andaluzas: 1.Ritmo-3.Gracia El Vito0:07:19Jos van Immerseel (piano) Claire Chevallier (piano)Zig-Zag 030903
  • 16:11Nino RotaThe Godfather: Love Theme - Waltz - Michael's Theme (arr.)0:05:28Anneleen Lenaerts (harp) Brussels Philharmonic o.l.v. Adrien PerruchonWarner classics 0190295514716
  • 16:17Giacomo PucciniLa Bohème: O soave fanciulla0:04:02Anna Netrebko (sopraan) Rolando Villazon (tenor) Staatskapelle Dresden o.l.v. Nicola LuisottiDG 477 6578
  • 16:22Peter TsjaikovskiSymfonie nr.2 in c op.17 Kleinrussische0:33:31Gewandhausorchester Leipzig o.l.v. Kurt MasurTeldec 2292-44943-2
  • 16:56Modest MoessorgskiBeelden uit een schilderijententoonstelling: Promenade-Il vecchio castello0:05:18Sa Chen (piano)Pentatone 5186 355
  • 17:02Thomas TallisSpem in alium0:09:19The Sixteen o.l.v. Harry ChristophersChandos 513
  • 17:11Claude DebussyFantasie voor piano en orkest0:19:49Zoltan Kocsis (piano) Budapest Festival Orchestra o.l.v. Ivan FischerPhilips 446 713-2
  • 17:31Johann Sebastian BachSonate nr.2 in a voor viool solo BWV1003: 1.Allegro0:05:56Rachel Podger (viool)Channel 1398
  • 17:37Enrique Granados/arr.Kim Kashkashian en Robert LevinEl mirar de la Maja0:02:57Kim Kashkashian (altviool) Robert Levin (piano)ECM 476 6149
  • 17:41Anouar Brahem (oud/stem) Dave Holland (contrabas) Jack DeJohnette (drums)Bahia0:08:45Anouar BrahemECM
  • 17:50Bedrich SmetanaPianotrio in g op.15: 3.Finale. Presto0:08:46Ensembl'ArenskiEtcetera KTC-1606

De Bourgondiërs (18:00 - 20:00)

In De Bourgondiërs. Aartsvaders van de Lage Landen neemt Bart Van Loo de lezer op sleeptouw door de middeleeuwen: een even wonderlijke als gevaarlijke reis langs brandstapels en feestelijke banketten, de pest en riddertoernooien, Jeanne d’Arc en Filips de Goede, schizofrene koningen en geniale kunstenaars, de prachtige beeldhouwwerken van de vergeten Klaas Sluter en de wereldberoemde schilderijen van Jan van Eyck. Deze keer richt Vlaanderens bekendste francofiel zijn blik op onze eigen geschiedenis en vertelt hij het spannende ontstaan van de Nederlanden. En wat blijkt? De Lage Landen zijn een Bourgondische uitvinding. Heel het verhaal zal ook te volgen zijn op Klara, vanaf zondag 10 februari van 18.00 tot 20.00 uur, én uiteraard ook als podcast.

  • 18:07Guillaume DufayLamentatio Sanctae Matris Ecclesiae Constantinopolitanae0:03:15Ensemble Doulce Memoire Ensemble Kudsi ErgunerZig Zag ZZT-314
  • 18:10Guillaume DufayBon jour, bon mois, bon an0:04:26PomeriumArchiv 457 586-2
  • 18:14Jacob Obrecht, AnoniemDit le bourguygnon/Rompeltier0:02:37Annemieke Cantor (zang) Flamboyants o.l.v. Michael FormRaumklang RK-2801
  • 18:17Hayne Van GhizeghemAmours, Amours0:04:20Annemieke Cantor (zang) Flamboyants o.l.v. Michael FormRaumklang RK-2801
  • 18:21Gilles BinchoisDueil angoisseus (voor sopraan en twee vedels)0:03:00Witte Weber (sopraan) Markus Schikora (tenor) Olivier Bettens (spreekstem) Thais Ohara (vedel/rebec) Marcelo Ohara (vedel/rebec) Norihisa Sugawara (luit) Rogerio Goncalves (altpommer/percussie) Continens ParadisiRicercar RIC-228
  • 18:24Antoine BusnoisIn hydraulis quondam Pythagora0:07:15Harry Van Der Kamp (bas) Barbara Borden (sopraan) Yvonne Benschop (mezzosopraan) Simon Schouten (altus) Robert Coupe (tenor) Michiel Ten Houte De Lange (tenor) Bruce Dickey (kornet) Charles Toet (sackbut) Stephen Stubbs (luit) Andrew Lawrence-King (harp)Emergo EC-3987-2
  • 18:32Antoine BusnoisMissa L'homme armé: Kyrie0:03:05Haults Menestrels De Charles Le TemeraireRaumklang RK-2801
  • 18:35Hayne Van GhizeghemDe tous biens playne0:05:52Michael Form (fluit) FlamboyantsChristophorus CHR-77353
  • 18:40Hayne Van GhizeghemCancionero de Montecassino, CM 85: De tous biens plaine (instrumentale versie)0:03:35Irmhild Beutler (blokfluit) Martin Ripper (blokfluit) Sylvia C. Rosin (blokfluit) Ensemble Dreiklang BerlinChandos CHAN-0709
  • 18:44Karel De StouteMa dame trop vous m'esprennés (voor blokfluit en harp)0:03:33La MorraRaumklang RK-2801
  • 18:48Nieuws0:00:20

Valckenaers & Vanhoudt (20:00 - 22:00)

Met Simon Zöchbauer, A Filetta, Rustavi Choir, Piet Jozef Swerts, Holger Czukay, Maja S. K. Ratkje, François Couperin, Hendrik Lasure, Mahsa Vahdat & Kronos Quartet, Het Interstedelijk Harmoniumverbond, Johann Johannsson en een schitterende bewerking van Monteverdi's Lamento della Ninfa door David Garland en Iva Bittova.

  • 20:03Simon Zöchbauer & Koehne QuartettHymnus0:03:03Simon ZöchbauerCol Legno 16006
  • 20:06Paolo Fresu A Filetta & Daniele Di BonaventuraRex Tremendae0:05:00Jean-Claude AcquavivaECM 2203
  • 20:11Rustavi ChoirMival Guriashi0:02:13Trad.Nonesuch 79224-2
  • 20:14Rustavi ChoirLashgvash0:02:24Trad.Nonesuch 79224-2
  • 20:16Holger CzukayTraum Mal Wieder0:07:29Holger CzukayVirgin Records CDV-2408
  • 20:24Claudio Monteverdi, David GarlandMonteverdi's Lamento della Ninfa0:17:29David Garland Iva BittovaTall Owl Audio -
  • 20:42François CouperinTroisième livre de pièces de clavecin: 18ème ordre, Le tic-toc-choc ou les maillotins (Adapted by Marina Baranova) -0:02:10Marina BaranovaNeue Meister 0300990NM
  • 20:44François CouperinTroisième livre de pièces de clavecin: 6ème ordre, Les barricades mystérieuses (Adapted by Marina Baranova)0:02:17Marina BaranovaNeue Meister 0300990NM
  • 20:47François CouperinTroisième livre de pièces de clavecin: 19ème ordre, La muse plantine (Adapted by Marina Baranova)0:02:47Marina BaranovaNeue Meister 0300990NM
  • 20:50François CouperinTroisième livre de pièces de clavecin: 14ème ordre, Le carillon de cithére (Adapted by Marina Baranova)0:03:05Marina BaranovaNeue Meister 0300990NM
  • 20:53François CouperinTroisième livre de pièces de clavecin: 15ème ordre, Muséte de taverni (Adapted by Marina Baranova)0:03:56Marina BaranovaNeue Meister 0300990NM
  • 20:57Susanna & The Brotherhood Of Our LadyShip of Fools0:01:43Susanna WallumrodSusannaSonata SONATACD050
  • 20:59Piet Jozef SwertsSonata No. 4 in D: Consolation0:07:05Piet Jozef SwertsAntarctica AR013
  • 21:06Johann JohannssonVirðulegu Forsetar: Part 10:14:50The Caput Ensemble Guðni FranzsonTouch TO:64
  • 21:22Simon ZöchbauerAchad0:06:32Simon Zöchbauer & Koehne QuartettCol Legno 16006
  • 21:28Mahsa Vahdat Kronos QuartetEternal Meadow0:03:21Mahsa Vahdat, RumiKirkelig Kulturverksted FXCD 457
  • 21:32Marjan Vahdat Kronos QuartetMy Tresses in the Wind0:03:33Mahsa Vahdat, Forough FarrokhzadKirkelig Kulturverksted FXCD 457
  • 21:36Hendrik Lasure warm badMountains and Woods0:05:12Hendrik LasureW.E.R.F. -
  • 21:41James YorkstonYour Beauty Could Not Save You0:03:12James YorkstonDomino WIGCD425
  • 21:44Maja S. K. RatkjeIntroduksjon - denne forundelige by0:05:29Maja S. K. RatkjeRune Grammofon RLP3204
  • 21:50Maja S. K. RatkjeSayago - en sådan glidende lyd0:03:15Maja S. K. RatkjeRune Grammofon RLP3204
  • 21:53Maja S. K. RatkjeSjå, Åmioda - og ikke en lyd kom mig fra strupen0:04:26Maja S. K. RatkjeRune Grammofon RLP3204
  • 21:58Het Interstedelijk HarmoniumverbondRiet0:16:57Glen Steenkiste, Brecht Ameel, David Edren, Steve MarreytKraak 098
  • 22:15Nieuws0:00:20

Round Midnight (22:00 - 00:00)

McCoy Tyner onder eigen naam in het begin van de jaren zestig, uit de lp’s ‘Reaching fourth’ en ‘Nights of ballads and blues’, en daarnaast bij Art Blakey ‘A jazz message’ en bij zijn vaste werkgever van die dagen, John Coltrane ‘My favorite things’.

  • 22:05McCoy Tyner TrioTheme for Ernie0:06:00Fred LaceyImpulse 12552
  • 22:11McCoy Tyner TrioGoodbye0:05:46Gordon JenkinsImpulse 12552
  • 22:18McCoy Tyner TrioReaching fourth0:04:21McCoy TynerImpulse 12552
  • 22:22McCoy Tyner TrioBlues back0:06:55McCoy TynerImpulse 12552
  • 22:29McCoy Tyner TrioOld devil moon0:07:29Yip Harburg, Burton LaneImpulse 12552
  • 22:36McCoy Tyner TrioHave you met miss Jones0:03:46Lorenz Hart, Richard RodgersImpulse 12552
  • 22:41McCoy Tyner TrioSatin doll0:05:39Billy Strayhorn, Duke EllingtonImpulse 12212
  • 22:46McCoy Tyner TrioFor heaven's sake0:03:48Elise Bretton, Sherwin Edwards, Don MeyerImpulse 12212
  • 22:50McCoy Tyner TrioStar eyes0:05:04Gene de Paul, Don ReyesImpulse 12212
  • 22:55McCoy Tyner TrioRound midnight0:06:22Bernie Hanighen, Thelonious Monk, Cootie WilliamsImpulse 12212
  • 23:02McCoy Tyner TrioBlue Monk0:05:22Thelonious MonkImpulse 12212
  • 23:07McCoy Tyner TrioWe'll be together again0:03:40Frankie Laine, Carl FischerImpulse 12212
  • 23:11McCoy Tyner TrioGroove waltz0:05:31McCoy TynerImpulse 12212
  • 23:17McCoy Tyner TrioDays of wine and roses0:03:21Johnny Mercer, Henry ManciniImpulse 12212
  • 23:20Art Blakey QuartetBlues back0:05:23McCoy TynerImpulse 547 964-2
  • 23:26Art Blakey QuartetSunday0:07:23Jule Styne, Ned Miller, Chester Conn, Bennie KruegerImpulse 547 964-2
  • 23:34Art Blakey QuartetCafe0:05:37Art Blakey, Sonny StittImpulse 547 964-2
  • 23:39Art Blakey QuartetJust knock on my door0:07:00Art Blakey, Sonny StittImpulse 547 964-2
  • 23:47John Coltrane QuartetMy favorite things0:13:44Richard Rodgers, Oscar HammersteinImpulse 781 346-2