Ga naar de inhoudLuister live op radioplus
Klassiek Leeft

Klassiek Leeft: Playlist

17 juni 2019 van 09:00 tot 12:00

Klassiek Leeft (09:00 - 12:00)

Het Ombra mai fu-dilemma: kiest u voor Cavalli of toch voor Handel?

  • 09:08Wolfgang Amadeus MozartConcerto nr.19 in F voor piano en orkest KV459: 3.Allegro assai0:07:20Jean-Efflam Bavouzet (piano) Manchester Camerata o.l.v. Gabor Takacs-NagyChandos 10958
  • 09:15George Frideric HandelRodelinda HWV19: Se'l mio duol non è si forte0:06:44Simone Kermes (sopraan) Amici VenezianiSony Classical 19075861772
  • 09:22Joseph HaydnSymfonie nr.22 in Es Filosoof0:16:36Il Giardino Armonico o.l.v. Giovanni AntoniniAlpha 671
  • 09:39Joep BevingAnamnesis0:03:31Joep Beving (piano)Deutsche Grammophon 000289 483 5209 8
  • 09:43Johann Sebastian BachSuite nr.2 in b voor orkest BWV1067: 1.Ouverture0:11:06Jan De Winne (traverso) Il GardellinoAccent ACC 24341
  • 09:55Johannes BrahmsKlarinetkwintet in b op.115: 3.Andantino0:04:30Sharon Kam (klarinet) Jerusalem Quartetharmonia mundi 902152
  • 10:04Peter TsjaikovskiDe schone slaapster op.66: Wals0:04:43Kirov Orkest o.l.v. Valéry GergievPhilips 473 873-2
  • 10:09Antonio VivaldiIl Giustino RV717: Vedro con mio diletto (arr.)0:05:26Joyce DiDonato (mezzosopraan) Craig Terry (piano) Chuck Israels (contrabas)Erato 019029553487
  • 10:15Franz SchubertPianotrio nr.2 in Es op.100 D929: 1.Allegro0:16:38Jan Vermeulen (pianoforte) Christine Busch (viool) France Springuel (cello)Etcetera 1495
  • 10:32Charles GounodSymfonie nr.2 in Es: 4.Finale0:09:16Iceland Symphony Orchestra o.l.v. Yan Pascal TortelierChandos CHSA-5231
  • 10:42Gustav Mahler/arr.Erwin SteinSymfonie nr.4 in G (versie voor kamerorkest): 2.In gemächlicher Bewegung, ohne Hast0:09:05OxalysFuga Libera 548
  • 10:51Edvard GriegSonate nr.1 in F voor viool en piano op.8: 1.Allegro con brio0:08:39Hagai Shaham (viool) Arnon Erez (piano)Hyperion 67504
  • 11:04George Frideric HandelSerse HWV40: Ombra mai fu0:02:58Andreas Scholl (contratenor) Akademie für Alte Musik BerlinHarmonia Mundi HMC901685
  • 11:08Francesco CavalliXerse: Ombra mai fu0:03:18Philippe Jaroussky (contratenor) Ensemble ArtaserseErato 0190295181963
  • 11:11Felix MendelssohnConcerto in d voor viool, piano en strijkorkest: 1.Allegro0:17:47Richard Tognetti (viool) Polina Leschenko (piano) Australian Chamber OrchestraBIS 1984
  • 11:29Wolfgang Amadeus MozartFluitkwartet in D KV2850:14:08Barthold Kuijken (fluit) Sigiswald Kuijken (viool) Lucy van Dael (altviool) Wieland Kuijken (cello)Accent ACC-48225
  • 11:44Sergej Rachmaninov13 Préludes op.32: nr.4 in e. Allegro con brio0:05:08Boris Giltburg (piano)Naxos 8.574025
  • 11:49Antonin DvorakConcerto in a voor viool en orkest op.53: 3.Finale0:10:31Maxim Vengerov (viool) New York Philharmonic o.l.v. Kurt MasurTeldec 4509-93600-2

Klassiek Leeft

Uw gedroomde speelruimte voor klassieke muziek met de beste nieuwe vertolkingen van dit ogenblik.

Presentatie: Bart Stouten / Anne-Marie Segers

Samenstelling: Marc Weyts

Contact: via de reageerknop in de Klara-app of via klassiekleeft@klara.be

Elke weekdag, telkens van 09 tot 12 uur op Klara, klara.be en de Klara-app.
Nadien is de uitzending nog 24 uur lang te herbeluisteren via de site en de app.

Playlist afdrukken