Pompidou maandag 21 oktober 2019Kunst & Cultuur

Benno Barnard schreef een prachtig poëtisch dagboek
‘Zingen en creperen’, het nieuwe boek van Benno Barnard, is een poëtisch dagboek over de werkelijkheid zoals de schrijver ze beleeft. Barnard vertelt ons over zijn jaren op het Britse platteland, en becommentarieert turbulente gebeurtenissen uit zijn leven. ‘Zingen en creperen’ verscheen bij uitgeverij atlas contact.
In het Grand Palais in Parijs is op 9 oktober de nieuwe tentoonstelling ‘Résolument moderne’ geopend, met werk van de Franse schilder Toulouse-Lautrec. Sara Debroey praat met ons over de tentoonstelling, en waarom iedereen die zou moeten zien.
Mesut Arslan komt spreken over zijn nieuwe voorstelling ‘Who’s afraid of Virginia Woolf?’, waarin hij verder wil gaan dan het origineel. Door manipulatieve ingrepen verandert de voorstelling in een politieke lezing, die het publieke leven en het private tegen elkaar afweegt. 'Who's afraid of Virginia Woolf?' gaat in première op 31 oktober in KVS BOX.