Raquel Andueza Festivalster 'Mechelen hoort stemmen'
Raquel Andueza Festivalster 'Mechelen hoort stemmen'Klassieke muziek
“Mechelen hoort stemmen “ het is intussen een beproefde formule . Het Festival van Vlaanderen Mechelen pakte nu al voor de 7°keer op rij uit met topstemmen uit binnen-en buitenland. En dit jaar was Raquel Andueza top of the bill.

Raquel Andueza
Die flamboyante Spaanse sopraan is rotgetalenteerd en super-sympathiek bovendien. Niet verwonderlijk dat zij een publiekslieveling is. Ze kreeg in Mechelen carte blanche. En Andueza maakte van de gelegenheid gebruik om zich ook eens van een andere kant te tonen. Zij maakte furore als interprete van renaissance-en barokmuziek , maar nu trok ze ook de kaart van Cowell, Cage en Crumb. – Amerikaanse toppers uit de 20° en 21° eeuw. Een repertoire dat haar ook ligt.
Songs of Despair and Hope is een programma van Ictus en sopraan Raquel Andueza, en is op woensdagavond 29 juni te beluisteren in Klara Live.
Interview Raquel Andueza